Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Digital Camera Polska 1.1

Digital Camera Polska to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Za stworzenie Digital Camera Polska odpowiedzialna jest firma AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1579
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Digital Camera Polska to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Camera Polska zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.1 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Pilot Magazine oraz Engadget Distro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.