Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr 4.2.4

Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Tri Active Media Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 822
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Arts Magazine: Advice, Techniques and Inspiration for Cr może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 4.2.4 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Barbie Magazine - South Africa Interactive oraz FX Trader Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.