Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DIE WELT iPad App 3.5.1

DIE WELT iPad App to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z DIE WELT iPad App dzięki zaangażowaniu pracowników Axel Springer AG.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 690
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Axel Springer AG
Rozmiar: 31 KB
Nazwa pliku:
DIE WELT iPad App to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. DIE WELT iPad App zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Axel Springer AG.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.5.1 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Digital Photographer oraz Focus Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.