Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Deus Ex: Human Revolution Trainer +11

Deus Ex: Human Revolution +11 Trainer to program ułatwiający prowadzenie rozgrywki w grze Deus Ex: Human Revolution. Aplikacja umożliwia nam korzystanie z nieograniczonego zdrowia, wytrzymałości oraz energii. Nasi przeciwnicy padają od jednego trafienia. Korzystamy również z nieograniczonej amunicji oraz nie ma potrzeby przeładowywania broni. Nie musimy również przejmować się limitem czasowym podczas przełamywania elektronicznych zabezpieczeń. . Trainer działa z grą w wersji 1.0.618.8 oraz 1.1.622.0

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 5105
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: HoG
Rozmiar: 414 KB
Nazwa pliku: de_hr_v1.0_trn+11.rar
Deus Ex: Human Revolution +11 Trainer to program ułatwiający prowadzenie rozgrywki w grze Deus Ex: Human Revolution. Aplikacja umożliwia nam korzystanie z nieograniczonego zdrowia, wytrzymałości oraz energii. Nasi przeciwnicy padają od jednego trafienia. Korzystamy również z nieograniczonej amunicji oraz nie ma potrzeby przeładowywania broni. Nie musimy również przejmować się limitem czasowym podczas przełamywania elektronicznych zabezpieczeń. Trainer działa z grą w wersji 1.0.618.8 oraz 1.1.622.0.

Deus Ex: Human Revolution to bardzo udana gra będąca połączeniem shootera i RPG.. Przenosimy się do roku 2027, i przejmujemy kontrolę nad ochroniarzem o imieniu Adam Jansen.

Stabilne wersje Deus Ex: Human Revolution Trainer

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.