Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DesktopOK (64-bit) 4.26

DesktopOK jest narzędziem służącym do zapisu stanu pulpitu. Za pomocą programu można zapamiętać, jakie ikony się na nim znajdują oraz jakie pozycje zajmują.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 857
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SoftwareOK
Rozmiar: 244 KB
Nazwa pliku: DesktopOK_x64_4.26.zip
DesktopOK to aplikacja służąca do zapisu stanu pulpitu. Za pomocą programu można zapamiętać, jakie ikony się na nim znajdują oraz jakie pozycje zajmują. W razie potrzeby wystarczy wczytać odpowiedni plik, by przywrócić położenie wszystkich obiektów. Program przydaje się bardzo tym użytkownikom, którzy, na przykład w celach testowych często zmieniają rozdzielczość pulpitu. Jest także idealna, gdy z jednego konta użytkownika korzysta kilka osób.

DesktopOK pozwoli na łatwe przywrócenie stanu pulpitu. Wystarczy jedno kliknięcie, by załadować zapamiętane wcześniej położenie na nim obiektów. Zapis zawartości pulpitu wykonywany jest w definiowalnych przedziałach czasowych, wraz ze startem lub zamykaniem systemu bądź ręcznie. Można także włączyć tworzenie kopii tylko wtedy, gdy zaszły zmiany. Program przechowuje do 32 ostatnich wersji pulpitu. Przywracanie może być uruchamiane przez użytkownika ewentualnie automatycznie na przykład podczas startu Windows. Kolejna wersja przynosi poprawki pod kątem Windows-10 i Windows-Server 2016.

Stabilne wersje DesktopOK (64-bit)

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.