Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Demo Builder 9.1.0

Demo Builder to wygodny w obsłudze program do tworzenia prezentacji i filmów instruktażowych. Doskonale nadaje się dla firm czy placówek edukacyjnych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 895
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Tanida Inc.
Rozmiar: 27.98 MB
Nazwa pliku: dbsetup_trial_9.1.0.exe
Demo Builder to użyteczny program dla firm, biur oraz do prowadzenia szkoleń. Pozwala na stworzenie prezentacji wyjaśniającej dane zagadnienie. Mamy tu kilka sposobów jej wykonania - filmy z adnotacjami, pokazy slajdów z podkładem głosowym czy też połączone klipy wideo z możliwością dodania do nich głosu. Działa to w prosty sposób - za pomocą aplikacji nagrywamy to, co dzieje się na ekranie, następnie dodajemy głos - na żywo albo w postprodukcji, całość edytujemy i gotowe.

Demo Builder umożliwia również dodanie efektów graficznych do całości. mamy tu sporo gotowych do wykorzystania szablonów, możemy także stworzyć prezentację od podstaw. Otrzymujemy szereg wygodnych narzędzi edycyjnych wraz z możliwością przesyłania stworzonego klipu wprost z poziomu programu na nasze konto w YouTube. O możliwościach Demo Builder można przekonać się dzięki wydaniu trial. Pozwala ono na używanie go przez 15 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.