Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Delta Series Digital Audio Card drivers 5.10.0.5074

Delta Series Digital Audio Card drivers jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki M-Audio.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 556
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: M-Audio
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku: index.php?do=support.driv...
Delta Series Digital Audio Card drivers to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy M-Audio.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Delta Series Digital Audio Card drivers to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ATI Catalyst Display Driver (Windows Vista 32-bit / Windows 7 32, czy Lenovo ThinkCentre A30 Seagate Barracuda HDD Firmware 3.05. Delta Series Digital Audio Card drivers poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.