Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron M4040 Notebook AMD A50M Chipset Driver A03

Dell Inspiron M4040 Notebook AMD A50M Chipset Driver A03 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 417
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R313347.exe
Dell Inspiron M4040 Notebook AMD A50M Chipset Driver A03 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP HDX X18-1009TX Premium Notebook Intel Chipset Installation Ut i Samsung NP530U3BI Series 5 USB 3.0 Driver 1.14.3.0 for XP. Programiści AMD zadbali, by Dell Inspiron M4040 Notebook AMD A50M Chipset Driver A03 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.