Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron M4040 Notebook Alps Touchpad Driver A00

Dell Inspiron M4040 Notebook Alps Touchpad Driver A00 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ALPS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 463
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ALPS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R302461.exe
Dell Inspiron M4040 Notebook Alps Touchpad Driver A00 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ALPS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Dell Inspiron M4040 Notebook Alps Touchpad Driver A00, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP HDX X18-1014TX Premium Notebook Hybrid TV Tuner Driver 1.3.0. czy Asus P8Z77-I DELUXE BIOS 0501. Programiści ALPS zadbali, by Dell Inspiron M4040 Notebook Alps Touchpad Driver A00 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.