Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron 13 N3010 Notebook Intel Centrino Wireless-N 1000 W

Dell Inspiron 13 N3010 Notebook Intel Centrino Wireless-N 1000 W to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 663
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R278714.exe
Dell Inspiron 13 N3010 Notebook Intel Centrino Wireless-N 1000 W to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad Edge 11 Power Manager Utility 5.05 for XP i Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT BIOS 1504. Programiści INTEL zadbali, by Dell Inspiron 13 N3010 Notebook Intel Centrino Wireless-N 1000 W były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.