Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron 13 N3010 Notebook ATSC-01 Digital TV Receiver Driv

Dell Inspiron 13 N3010 Notebook ATSC-01 Digital TV Receiver Driv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 515
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R231725.exe
Dell Inspiron 13 N3010 Notebook ATSC-01 Digital TV Receiver Driv jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Dell Inspiron 13 N3010 Notebook ATSC-01 Digital TV Receiver Driv to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L735 Synaptics Touchpad Driver 15.2.11.1 for W, czy MSI H61M-P22 (G3) Suite 1.0.021. Dell Inspiron 13 N3010 Notebook ATSC-01 Digital TV Receiver Driv poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.