Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron 1210 Notebook D400 Modem Diagnostics Utility A00

Dell Inspiron 1210 Notebook D400 Modem Diagnostics Utility A00 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Dell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 548
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Dell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Conexant_D400-External-US...
Dell Inspiron 1210 Notebook D400 Modem Diagnostics Utility A00 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Dell.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Dell Inspiron 1210 Notebook D400 Modem Diagnostics Utility A00 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ColorPlus PDF Printer Driver, czy Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel Display Driver 14.51.64.539. Programiści Dell zadbali, by Dell Inspiron 1210 Notebook D400 Modem Diagnostics Utility A00 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.