Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Alienware Aurora-R2 BIOS A04

Dell Alienware Aurora-R2 BIOS A04 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Dell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 422
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Dell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: AuroraR2-A04.exe
Dell Alienware Aurora-R2 BIOS A04 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Dell.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Dell Alienware Aurora-R2 BIOS A04, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asrock FM2A75 Pro4 XFast USB Utility 3.02.30 lub Dell Inspiron 14 3420 Notebook Nvidia Display Driver A00 for Win. Dell Alienware Aurora-R2 BIOS A04 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.