Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Adamo 13 WLAN Driver R2J05 for Windows 7 x64

Dell Adamo 13 WLAN Driver R2J05 for Windows 7 x64 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Dell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 493
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Dell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: DELL_WIRELESS-5530-HSPA-M...
Dell Adamo 13 WLAN Driver R2J05 for Windows 7 x64 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Dell.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Qualcomm Atheros AR3011 Bluetooth Driver 1.0.0.0 for Windows 8 i HP Pavilion HDX9318TX Hitachi HDD Firmware C40A/80A. Dell Adamo 13 WLAN Driver R2J05 for Windows 7 x64 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.