Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Debiut Małego Cyklopa 1.1

Debiut Małego Cyklopa to zupełnie nowe doświadczenie nawet dla wyrafinowanych graczy. To 5 interaktywnych gier, które przy użyciu kamerki internetowej, tworzą dla nas wirtualny świat, w którym nie ma ograniczeń. Wirtualna rzeczywistość przestaje już być motywem znanym jedynie z filmów science-fiction.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3432
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Brontes Processing
Rozmiar: 23.92 MB
Nazwa pliku: DMCsetup.exe
Debiut Małego Cyklopa sprawi, iż będziemy mogli sterować przebiegiem gry bez użycia klawiatury, myszki i joystick`a. Kamerka wykryje ruch naszych rąk, nóg, głowy lub dowolnej innej części ciała. Kiedy pierwszy raz widzimy swoją twarz w grze, możemy się zaskoczyć. Ale kiedy podnosimy rękę, a ona odbija lecącą na monitorze piłkę, to można się po prostu zszokować!

Zawartość pakietu:

Piłka nożna Jeśli myślisz, że najnowsza FIFA dostarcza Ci już maksymalnych emocji, jakich można doświadczyć siedząc przed ekranem monitora, to z całą pewnością nie znasz jeszcze naszej piłki nożnej. Poczuj się prawdziwym piłkarzem. Sprawdź jak męczące może być strzelenie gola! Siatkówka Jeśli tęknisz za morzem, plażą i piłką siatkową, to prawdopodobnie patrzysz na opis swojej ulubionej gry. Wśród palm i szumu morskich fal rozgrywać możesz najbardziej pasjonujące mecze. Gwarantujemy ciepło i dobrą pogodę nawet w środku zimy. Koszykówka Ulubiona gra naszych beta-testerów. Piękna sceneria nowojorskich slums`ów przy niezwykłym zachodzie słońca. Gra urzeka przy pierwszym uruchomieniu i tak już zostaje! Osy Prawdopodobnie najbardziej męcząca gra! Sam możesz ustalić sposób walki z nieznośnymi osami - niezależnie, czy będzie to boks, judo, czy kick-boxing. Dla bezpieczeństwa stań jednak jeszcze troszkę dalej od monitora! Samolot Czy zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o profesji pilota? O szybowaniu wśród chmur i ptaków? Teraz możesz zrealizować swoje marzenia uruchamiając najbardziej relaksującą grę całego pakietu. Pamiętaj, że paliwo do naszego samolotu nic nie kosztuje!"

Stabilne wersje Debiut Małego Cyklopa

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.