Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dalmierz - Smart Measure Pro 2.3.2

Dalmierz - Smart Measure Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Dalmierz - Smart Measure Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Smart Tools co..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3959
Cena/licencja: 2,99 zł
Producent/dystrybutor: Smart Tools co.
Rozmiar: 49 KB
Nazwa pliku: details?id=kr.aboy.measur...
Dalmierz - Smart Measure Pro to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Dalmierz - Smart Measure Pro powstało w studiu firmy Smart Tools co..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 2.3.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić DSLR Controller (BETA) oraz Season Zen HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.