Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Czas na Wnętrze 1.0

Czas na Wnętrze to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Czas na Wnętrze może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AVT-Korporacja Sp. z o.o.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 754
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Czas na Wnętrze to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Czas na Wnętrze zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić GQ oraz Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.