Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Czas Kultury 1.0.0

Czas Kultury to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Czas Kultury powstało w studiu firmy PressPad Sp. z o.o..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 991
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: PressPad Sp. z o.o.
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Czas Kultury to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Czas Kultury może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników PressPad Sp. z o.o.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0.0. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić National Geographic Traveler Magazine oraz GQ Style UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.