Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cut the Rope: Experiments Free 1.1.6

Cut the Rope: Experiments Free to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Logiczne. Cut the Rope: Experiments Free może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników ZeptoLab.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 522
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: ZeptoLab
Rozmiar: 23 KB
Nazwa pliku: details?id=com.zeptolab.c...
Cut the Rope: Experiments Free to gra mobilna, która pozwoli nam na chwilę rozrywki. Zaliczyć ją można do kategorii Logiczne. Cut the Rope: Experiments Free wprowadzono na rynek przez ZeptoLab.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.1.6. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Przydatne informacje na temat gier, aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące gier. Z dostępnej bazy warto polecić Kinectimals oraz Robot Unicorn Attack.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.