Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CrystalCPUID 4.15.5.452

CrystalCPUID to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma hiyohiyo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 687
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: hiyohiyo
Rozmiar: 573
Nazwa pliku: CrystalCPUID415.zip
CrystalCPUID to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy hiyohiyo.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz CrystalCPUID, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Extensa 4630Z Notebook Broadcom (4312) WLAN Driver 5.30.21. czy HP LD4201 Wide LCD Monitor Driver 1.0.0.0. Aplikacja CrystalCPUID może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.