Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cross Racing Championship 2005 Demo

CRC 2005 to realistyczne wyścigi samochodów zarówno dla fanów szaleńczych rajdów ulicznych, jak i crossowych. Demo pozwala na rozgrywkę zarówno w trybie gry pojedynczej, jaki wieloosobowej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1216
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Invictus Games
Rozmiar: 127.8 MB
Nazwa pliku: crc_2005_demo_setup_v122....
CRC 2005 to realistyczne wyścigi samochodów zarówno dla fanów szaleńczych rajdów ulicznych, jak i crossowych. Przez ostanie miesiące trwały prace nad udoskonaleniem nowej produkcji. Poprawiono błędy, które znaleziono podczas beta testów oraz dodano nowe opcje proponowane przez użytkowników. W porównaniu do wcześniejszej wersji dema udoskonalono m.in. obsługę i zachowanie się pojazdów na torze, otoczenie tras, zmodyfikowano opony i nawierzchnie oraz poprawiono tekstury. Demo pozwala na rozgrywkę zarówno w trybie gry pojedynczej, jaki wieloosobowej.

W sumie w pełnej wersji gry znajdziemy 60 różnorodnych tras zlokalizowanych w sześciu odmiennych środowiskach. Podczas rozgrywki będziemy ścigać się m.in. w górach i okolicach wiejskich, jak również na ternie pustyni i na plażach. Wszystkie dostępne w grze samochody gracze będą mogli dolnie modyfikować. W grze zaimplementowano również realistyczny model odwzorowywania uszkodzeń w trakcie kolizji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.