Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CRM 1.0.3

CRM jest aplikacją do obsługi bazy danych klientów firmy. Posiada rozbudowane funkcje związane z filtrowaniem i gromadzeniem danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 441
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Intermus
Rozmiar: 7.08 MB
Nazwa pliku: CRM_1.0.3.exe
CRM jest program do zarządzania kontaktami z klientami. To rozbudowana baza danych o klientach i zdarzeniach związanych z tymi klientami ( rozmowy biznesowe, oferty, ceny itp). Za pomocą tego programu utworzymy szczegółową bazę danych kontrahentów oraz zarejestrujemy oferty przesłane do firm, a dla każdej oferty wprowadzamy takie informacje jak: status, odpowiedź, towar sprzedany w ramach oferty, kto sporządził itp. Nadto da się dla każdej firmy sporządzić bazę osób kontaktowych z dużą ilością informacji dodatkowych (stanowisko, moc decyzyjna, funkcja, nastawienie do nas itp.). Można przypisać pracownika odpowiedzialnego z kontakty z daną osobą.

CRM pozwala na poprowadzenie bazy zadań do wykonania wraz ze szczegółowymi informacjami o zadaniu (kto ma wykonać, typ zadania, priorytet itp.) oraz bazy danych raportów ze spotkań z klientem i innych zdarzeń. Prócz tego jest tu możliwość zgromadzenie informacji związanych z firmą, niezapłaconych faktur, itp. Dane w bazie danych można analizować wielowymiarowo przez użytkowników za pomocą mechanizmu filtrów prywatnych. Wersja demo CRM pozwoli przetestować program w praktyce.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.