Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound BlasterAxx SBX 10 Firmware 1.0 Beta for MAC

Creative Sound BlasterAxx SBX 10 Firmware 1.0 Beta for MAC są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Creative.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 406
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Creative
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SBX10_MCFWPT_BETA_US_1_0....
Creative Sound BlasterAxx SBX 10 Firmware 1.0 Beta for MAC jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Creative.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad Edge E420s Intel MEI Driver 7.1.21.1134 for Wind i Sony KDL-46HX900 BRAVIA HDTV Firmware 4.114EUT-0108. Aplikacja Creative Sound BlasterAxx SBX 10 Firmware 1.0 Beta for MAC może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.