Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090

Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma CREATIVE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2373
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XFXA_PCDRV_LB_1_04_0090.e...
Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ACER Android Modem Driver 1.0.10.0 for Windows 7 x64/Windows 8 x, czy Asus K73BR Notebook BIOS 204. Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio Driver 1.04.0090 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.