Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster X-Fi Surround Audio Driver 1.02.0000 Beta

Creative Sound Blaster X-Fi Surround Audio Driver 1.02.0000 Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki CREATIVE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 398
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: USB_PCDRV_WIN8_BETA_LB_1_...
Creative Sound Blaster X-Fi Surround Audio Driver 1.02.0000 Beta jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Oprócz Creative Sound Blaster X-Fi Surround Audio Driver 1.02.0000 Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTX 560 Ti Display Driv lub NVIDIA iCafe Display Driver 306.82 XP. Aplikacja Creative Sound Blaster X-Fi Surround Audio Driver 1.02.0000 Beta może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.