Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Driver 1.02.0000 for Window

Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Driver 1.02.0000 for Window to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CREATIVE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 469
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: USB_PCDRV_LB_1_02_0000.ex...
Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Driver 1.02.0000 for Window są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Driver 1.02.0000 for Window, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite P850 Bluetooth Monitor Utility 4.08 czy Sharp DX-C310FX Printer PCL6 PS Driver 1105A. Kod programu Creative Sound Blaster X-Fi Notebook Driver 1.02.0000 for Window został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.