Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi

Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Creative.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 503
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Creative
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SBRP_CD_WIN8_BETA_LD_1_00...
Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Creative.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASRock P75 Pro3 Realtek LAN Driver 8002 for Windows 8, czy ASRock 990FX Extreme4 BIOS L2.01B. Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Software 1.00.23 Beta for Wi poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.