Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Crazy Survival 1.0

Crazy Survival jest grą zręcznościową, w której zadaniem gracza jest jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu. Przejmujemy kontrolę nad statkiem kosmicznym i staramy się unikać wrogich statków oraz ich pocisków.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 648
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: nacho101
Rozmiar: 2.45 MB
Nazwa pliku: Crazy_Survival.exe
Crazy Survival jest grą zręcznościową, w której zadaniem gracza jest jak najdłuższe utrzymanie się przy życiu. Przejmujemy kontrolę nad statkiem kosmicznym i staramy się unikać wrogich statków oraz ich pocisków. Oczywiście samemu również wyposażeni jesteśmy w broń i eliminowanie oponentów jest zdecydowanie wskazane (mniejsza ilość przeciwników, to automatycznie mniejsza szansa na otrzymanie przypadkowego postrzału). Warto zwrócić uwagę na fakt, iż czym dłużej przetrwamy, tym większą ilość punktów otrzymamy na koniec (najlepsi gracze mogą się wpisać na listę rekordowych wyników).

Crazy Survival nie wymaga instalacji na dysku twardym. Ponadto, tytuł ten prezentuje się dość przyzwoicie pod względem graficznym. Plusem jest również proste i intuicyjne sterowanie (poruszamy się strzałkami, a spacją strzelamy).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.