Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Corsair Sandforce Update Tool 5.02

Corsair Sandforce Update Tool 5.02 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Corsair.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Corsair
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SF502Tool_PDF.zip
Corsair Sandforce Update Tool 5.02 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Corsair.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Corsair Sandforce Update Tool 5.02, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus ET2400A BIOS 0301 lub Toshiba Satellite A350D HDMI Control Manager Driver 1.7.0.7 for . Kod programu Corsair Sandforce Update Tool 5.02 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.