Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CoreCrypt 2013 v3.0.0.10

CoreCrypt to specjalistyczny program do zabezpieczania skryptów PHP. Dzięki temu nikt nie zmieni naszego kodu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 752
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: BiniSoft.net
Rozmiar: 8.05 MB
Nazwa pliku:
CoreCrypt to aplikacja dzięki której zabezpieczysz swoje skrypty PHP przed ich modyfikacją przez niepowołane osoby. Jeśli zatem zajmujesz się profesjonalnym tworzeniem serwisów WWW i/lub aplikacji PHP (np. sklepy internetowe), każdy swój produkt finalny, przed udostępnieniem klientowi, powinieneś zabezpieczyć za pomocą aplikacji. Po takim zabezpieczeniu, skrypty będą funkcjonować normalnie, jednak ich analiza i modyfikacja przez niepowołane osoby będzie bardzo utrudniona.

CoreCrypt uruchomione zostanie w trybie testowym. Można z niej będzie skorzystać tylko 10 razy, nie dłużej niż przez 31 dni. Przez ten czas mamy możliwość sprawdzenia, czy program spełnia nasze oczekiwania. Po zakupieniu programu za pośrednictwem strony producenta otrzymamy specjalny Numer seryjny odblokowujący program.

UWAGA

Po uruchomieniu programu pojawi się jego okno. Główna część tego okna to tabela z listą plików, które mają być zabezpieczone. Należy przeciągnąć pliki lub też folder z plikami (np. nasz projekt), które mają być zabezpieczone. Można też skorzystać z odpowiedniej opcji w menu Plik. Następnie wystarczy kliknąć przycisk Uruchom.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.