Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Coollector Movie Database Portable 3.24.7

Coollector Movie Database Portable to program, który pomoże w zarządzaniu kolekcją filmów. Posiada mnóstwo użytecznych opcji, w tym dostęp do ogromnej encyklopedii filmowej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 323
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Coollector
Rozmiar: 62.8 MB
Nazwa pliku: Coollector_Portable_Setup...
Coollector Movie Database Portable to program, który pomoże w zarządzaniu kolekcją filmów. Ta wszechstronna aplikacja pozwala na takie rzeczy, jak pobieranie danych o posiadanych pozycjach, szukanie pozycji pod kątem wybranego parametru (np. możemy kazać aplikacji wyszukanie wszystkich filmy z danym aktorem), sprawdzanie ogromnej, interaktywnej encyklopedii filmów (ponad 80 000 tytułów w bazie!), a także sprawdzenie cen filmów DVD, Blu-ray i Video CD w sklepach sieciowych i na Amazonie. Jest to wersja przenośna, której nie trzeba instalować na dysku.

Oprócz tego Coollector Movie Database to szybki i łatwy dostęp do znajdujących się na YouTube trailerów filmów, a także sprawdzanie ocen produkcji na podstawie punktów przyznawanych im przez użytkowników IMDB. Oprócz tego dostajemy tu sporą ilość narzędzi do personalizacji programu oraz zarządzania własną kolekcją filmową. W najnowszej wersji dodano do bazy szereg filmów i seriali.

Polecamy także sprawdzić podobne prorgamy: All My Movies lub Movie Label 2012
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.