Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cook Vegetarian 2.5.4

Cook Vegetarian to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Cook Vegetarian powstało w studiu firmy Aceville.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 622
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Aceville
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Cook Vegetarian to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Cook Vegetarian zostało stworzone przez firmę Aceville.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.4 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Z naszej bazy polecamy także Edge: the future of interactive entertainment oraz Popular Mechanics Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.