Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

connect 2.1.06

connect to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. connect to aplikacja wprowadzona na rynek przez WEKA Media Publishing GmbH

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 689
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: WEKA Media Publishing GmbH
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
connect to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z connect dzięki zaangażowaniu pracowników WEKA Media Publishing GmbH.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.1.06. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa oraz American Photo+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.