Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa 2.2

Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa zostało stworzone przez firmę Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 757
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 26 KB
Nazwa pliku:
Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. Za stworzenie Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa odpowiedzialna jest firma Future plc.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.2. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić British Vogue oraz GT Porsche - The complete Porsche magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.