Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Comodo Firewall 64-bit 5.10.228257.2253

Comodo Firewall to aplikacja mająca za zadanie ochronę systemu przed wirusami. Działa w czasie rzeczywisty, nie dopuszczając do komputera szkodników.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2054
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Comodo
Rozmiar: 64.69 MB
Nazwa pliku: cfw_installer_x64.exe
Comodo Firewall to program" target="_blank" class="link">program typu zapora ogniowa (firewall) automatycznie konfigurujący się do ustawień zalecanych lub wg wskazań użytkownika. Posiada monitor aplikacjai, monitor sieci i monitor składników (pojedynczych plików). Proaktywna heurystyka i profesjonalne opcje ustawień i ręcznej konfiguracji dla bardziej zaawansowanych użytkowników chronią przed większością znanych i przewidywanych zagrożeń trojańskich i szpiegowskich. Dzięki niemu mamy pewność, że system otwiera tylko i wyłącznie bezpieczne aplikacje. Comodo Firewall wykrywa przychodzące zagrożenia i automatycznie stawia im zaporę. Oprócz tego posiada mechanizm piaskownicy (sandbox), w którym można uruchomić podejrzane aplikacje bez szkody dla systemu.

Comodo Firewall często aktualizuje bazę wirusów, dzięki czemu jest on na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami. Zapora korzysta z najnowszych technologii, jak na przykład cloud computing, dzięki czemu może poszczycić się duża wydajnością. Całość dopełnia prosty i przyjazny interfejs użytkownika w języku polskim. W najnowszej wersji poprawiono kompatybilność z innym oprogramowanie dbającym o bezpieczeństwo. Naprawiono także błędy np. pojawiające się przy trybie Smart scan. Jest to wersja przeznaczona na komputery wyposażone w system 64 bitowy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.