Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Commodore C64x Onboard Nvidia G21X Display Driver for Linux

Commodore C64x Onboard Nvidia G21X Display Driver for Linux to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 324
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: nc99_linux.zip
Commodore C64x Onboard Nvidia G21X Display Driver for Linux jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Extensa 5230 Notebook Conexant Modem Driver 7.80.4.55 for W i Acer Extensa 5200 Notebook AverMedia (M115) TV Tuner Driver 4.5.. Programiści NVIDIA zadbali, by Commodore C64x Onboard Nvidia G21X Display Driver for Linux były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.