Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Chip PL 1.0

Chip PL to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Chip PL zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Burda Communications sp. z o.o..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 717
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Burda Communications sp. z o.o.
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:
Chip PL to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Chip PL powstało w studiu firmy Burda Communications sp. z o.o..

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Auto Świat oraz Cafe Racer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.