Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CHIP 2.9.3

CHIP to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie CHIP odpowiedzialna jest firma CHIP Communications GmbH.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 594
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: CHIP Communications GmbH
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
CHIP to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. CHIP zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio CHIP Communications GmbH.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.9.3 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Popular Mechanics Magazine oraz Interview for iPhone.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.