Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Chess Mess 1.0

Chess Mess to bezpłatna i niewymagająca instalacji na dysku twardym gra zręcznościowa. Cel jest jasny i z pozoru banalny: zadaniem gracza jest bowiem zdobycie jak największej ilości punktów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 609
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: cjburkey01
Rozmiar: 2.61 MB
Nazwa pliku: chess_click.exe
Chess Mess to bezpłatna i niewymagająca instalacji na dysku twardym gra zręcznościowa. Cel jest jasny i z pozoru banalny: zadaniem gracza jest bowiem zdobycie jak największej ilości punktów. By tego dokonać musimy zaliczyć jak największą ilość kliknięć na szachy (szybsze figury są oczywiście lepiej punktowane). W Chess Mess kluczowym więc może okazać się refleks oraz niemal błyskawiczne reakcje na zmieniające się plansze.

W Chess Mess gracze muszą uważać także na kilka utrudnień. Pierwszym z nich są bomby i kliknięcie na nie spowoduje, że będziemy zmuszeni rozpocząć całą zabawę od początku. Druga sprawa dotyczy zaś białych szachów, które przeniosą nas do następnego poziomu (po ukończeniu wszystkich nie będziemy mogli dalej zdobywać punktów.

Chess Mess pod względem graficznym prezentuje się przyzwoicie. Warto także zaznaczyć, że tytuł ten nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku twardym.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.