Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cartoon Camera 1.2.1

Cartoon Camera to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. Użytkownicy mogą korzystać z Cartoon Camera dzięki zaangażowaniu pracowników Fingersoft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1156
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Fingersoft
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.fingersoft...
Cartoon Camera to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika Cartoon Camera wprowadzono na rynek przez Fingersoft

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.2.1. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Wikipedia oraz Żywa Woda Animowana Tapeta.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.