Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CarHome Ultra License 1.2

CarHome Ultra License to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. CarHome Ultra License może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników TheSpinningHead

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 827
Cena/licencja: 9,79 zł
Producent/dystrybutor: TheSpinningHead
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku: details?id=spinninghead.c...
CarHome Ultra License to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. Użytkownicy mogą korzystać z CarHome Ultra License dzięki zaangażowaniu pracowników TheSpinningHead.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Lapse It Pro • Time Lapse oraz BubbleUPnP License.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.