Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CAR magazine app 2.0.0

CAR magazine app to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. CAR magazine app zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bauer Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 861
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bauer Media
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
CAR magazine app to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z CAR magazine app dzięki zaangażowaniu pracowników Bauer Media.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.0.0. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić GD Legacy oraz AŚ 4x4.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.