Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Car and Driver for iPad 2.0.1

Car and Driver for iPad to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Car and Driver for iPad odpowiedzialna jest firma Hachette Filipacchi Media U.S..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 604
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hachette Filipacchi Media U.S.
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Car and Driver for iPad to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Car and Driver for iPad to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hachette Filipacchi Media U.S.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.0.1 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić V Man for iPad oraz Easy Food Cookbook.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.