Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Canon imagePRESS C1+ PS3 INF Driver 4.80

Canon imagePRESS C1+ PS3 INF Driver 4.80 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy CANON.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 323
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CANON
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: PS3_4.80_win2k-vista_INF....
Canon imagePRESS C1+ PS3 INF Driver 4.80 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy CANON.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Canon imagePRESS C1+ PS3 INF Driver 4.80, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Microsoft LifeCam Show Driver 3.0.204.0 for XP/Vista/Windows 7 czy Gigabyte GA-H55M-S2H (rev. 1.1) Realtek LAN Driver 5.792.1208.20. Aplikacja Canon imagePRESS C1+ PS3 INF Driver 4.80 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.