Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Call Recorder Galaxy S2 & S3 1.9.22

Call Recorder Galaxy S2 & S3 to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Za stworzenie Call Recorder Galaxy S2 & S3 odpowiedzialna jest firma Killer Mobile.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 721
Cena/licencja: 30,00 zł
Producent/dystrybutor: Killer Mobile
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.killermobi...
Call Recorder Galaxy S2 & S3 to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Call Recorder Galaxy S2 & S3 dzięki zaangażowaniu pracowników Killer Mobile.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.9.22. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Cut the Rope oraz Torque Pro (OBD 2 & Car).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.