Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Caesar IV Trailer

Pierwszy zwiastun filmowy czwartej części popularnej serii strategii ekonomicznych, w której ponownie staniemy się budowniczymi rzymskiej metropolii.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 940
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Vivendi Universal
Rozmiar: 25.02 MB
Nazwa pliku: caesariv_trailer.zip
Pierwszy zwiastun filmowy czwartej części popularnej serii strategii, w której ponownie staniemy się budowniczymi rzymskiej metropolii.

Największym przemianom ulegnie oprawa graficzna, która po raz pierwszy w historii serii uzyska trzeci wymiar. Na użytek gry tworzony jest nowy, autorski silnik, który ma umożliwiać generowanie ogromnej ilości obiektów jednocześnie. Dzięki temu nowe miasta staną się naprawdę żywe i "porażą oczy gracza ilością detali". Widoczne mają być nawet stada gołębi na rynku.

Poza oprawą graficzną, żądnych poważniejszych zmian nie będzie. Przedstawiciele Tilted Mill - studia, w którym tworzona jest gra - zapowiadają tylko dalsze rozwijanie i udoskonalanie pomysłów z poprzednich części. Będziemy więc - tak jak dawniej - wytyczali drogi, budowali domy, stawiali świątynie, zajmowali się dostarczeniem wody pitnej, zapewnianiem ludowi rozrywek i obroną miasta przed barbarzyńcami.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.