Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Business Calendar 1.2.1.1

Business Calendar to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami Użytkownicy mogą korzystać z Business Calendar dzięki zaangażowaniu pracowników Appgenix Software.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1006
Cena/licencja: 14,28 zł
Producent/dystrybutor: Appgenix Software
Rozmiar: 93 KB
Nazwa pliku: details?id=mikado.bizcalp...
Business Calendar to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. Za stworzenie Business Calendar odpowiedzialna jest firma Appgenix Software.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.2.1.1. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Beautiful Widgets oraz Where's My Perry?.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.