Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Budzik Xtreme Darmowy Zależy od urządzenia

Budzik Xtreme Darmowy to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Budzik Xtreme Darmowy dzięki zaangażowaniu pracowników Angle Labs.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 663
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Angle Labs
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.alarmclock...
Budzik Xtreme Darmowy to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Budzik Xtreme Darmowy może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Angle Labs

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji Zależy od urządzenia. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Screencast Video Recorder oraz TuneIn Radio.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.