Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BTW calories counter 2.0 pl

Nowy rozbudowany kalkulator kalorii. Program wspomaga stosowanie każdej diety opierającej się na kontrolowaniu wartości odżywczych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 721
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Paweł Sikora
Rozmiar: 5.13 MB
Nazwa pliku: BTWcc_instalacja20X.exe
Nowy rozbudowany kalkulator kalorii. Program wspomaga stosowanie każdej diety opierającej się na kontrolowaniu wartości odżywczych. Oblicza ilość kalorii, białka, tłuszczu i węglowodanów w dowolnie skomponowanym posiłku. Zawiera dużą, specjalnie zaimplementowaną tabelę wartości odżywczych. Pozwala także dodawać własne produkty, zarówno proste jak i złożone. Program oblicza współczynniki: BTW (szczególnie przydatny dla diety optymalnej), BMI i WHR. Dzięki możliwości tworzenia różnych raportów, m.in. wagi i kalorii, można lepiej kontrolować dietę i analizować zmiany na przestrzeni czasu. Pozwala na tworzenie własnych przepisów kulinarnych z informacją o kaloryczności i wartościach odżywczych. Program umożliwia tworzenie wielu zróżnicowanych kont.

Wyznacza przeciętne kaloryczne dzienne zapotrzebowanie oraz zapotrzebowanie na wartości odżywcze. Po zakupie licencji istnieje możliwość bezpłatnej aktualizacji programu i bazy danych. Jest to najtańszy tego typu program, ale przy tym stale rozbudowywany i aktualizowany.

Stabilne wersje BTW calories counter

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.