Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Bryce 5.5

Program do tworzenia grafiki trójwymiarowej, pozwalający na przygotowywanie niemal fotorealistycznych krajobrazów. Dzięki prostemu interfejsowi uzytkownika z tego narzędzia mogą korzystać nawet początkujący graficy, choć nie umniejsza to rzecz jasna funkcjonalności aplikacji. Bryce potrafi korzystać z z bibliotek DAZ 3D, dzięki czemu można importować gotowe elemetny, takie jak Wielki Kanion.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 785
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: DAZ Productions
Rozmiar: 128.16 MB
Nazwa pliku: Bryce5_5_Free_Setup.exe
Program do tworzenia grafiki trójwymiarowej, pozwalający na przygotowywanie niemal fotorealistycznych krajobrazów. Dzięki prostemu interfejsowi uzytkownika z tego narzędzia mogą korzystać nawet początkujący graficy, choć nie umniejsza to rzecz jasna funkcjonalności aplikacji. Bryce potrafi korzystać z z bibliotek DAZ 3D, dzięki czemu można importować gotowe elemetny, takie jak Wielki Kanion. Warto zwrócić uwagę na opcję Light Lab pozwalającą na precyzyjne sterowanie światłem (np. symulacja zachodu słońca czy księżycowej nocy).

Warto wspomnieć, że pojawiła się wersja 6 (płatna), w której do widoku krajobrazu można dodwać animowane elemetny wzbogacające prezentację, np. motyla, a sam krajobraz można dowolnie zmieniać i edytować dzięki zestawom pędzli.

Stabilne wersje Bryce

Mac OS:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.